Kasutame oma kodulehel küpsiseid, et tagada Teile parim kasutajakogemus. Jätkates siin kodulehel nõustute küpsiste kasutamistingimustega. Loe veel cookie policy

0

Meist - Ramudden

Tagame kliendile turvalise töömaa, ohutu töökeskkonna ja korrektse ajutise liikluskorralduse - selleks, et klient saaks keskenduda oma põhitegevusele - ehitamisele, hooldamisele ja renoveerimisele.

Ramudden on täisteenus ning konsultatsiooniettevõte, mis on spetsialiseerunud töömaade ohutuse tagamisele kõrge riski ja elava liiklusega ehitusplatsidel ja mujal. Aitame oma klientidel tagada turvaline, nõuetele vastav ja ohutu töökeskkond teedeehituse- ning üldehitustöömaadel. Samuti aitame tagada turvalisust ka muudel avalikel üritustel.
Meie teenus hõlmab liiklusmärkide, turvapiirete, ajutiste käiguteede, sildade ja paljude muude toodete rentimist, transporti ja professionaalset paigaldust. Loomulikult koostame kõik vajalikud liiklusskeemid ning hangime vajalikud kooskõlastused avalikest asutustest. Lisaks korraldame regulaarselt ka liiklusohutusalaseid koolitusi.

Meie missiooniks on: “Kõigil on õigus turvalisele ning ohutule töökohale.

Meie rendipunktide võrgustik koosneb hetkel 60´st rendipunktist Rootsis, Norras, Soomes ja Eestis. Ramuddeni kontserni aastakäive on suurusjärgus 130M eurot ning töötajad on kokku 700.

Hindame kõrgelt meeskonna ühtsust ja parimat töökeskkonda, mida ise nimetame Ramuddeni meeskonnavaimuks. See tähendab seda, et keskendume oma klientide soovide täitmisele ja ohutuse tagamisele ning püüame olla parimad kõiges, mida teeme.

hans-olov-blom.jpg

Hans-Olov Blom, Kontserni juhatuse esimees


Ramudden läbi aastate

2005 Ramudden AB asutamisaasta

2009 Laienemine Norra

2012 Laienemine Soome

2015 Omandatakse Norra ettevõte Personellassistanse Norge AS

2016 Laienemine Eestisse

2017 Asutatakse Ramudden HoldCo AB, kontserni emaettevõte

2017 Omandatakse Wewab Trafiklösningar AB, Trafikavstängningar i Mellansverige AB, Skilt og Vedlikehold 2 AS, Skilt og Bilreklame AS ja Akershus Trafikk Dirigering AS

2017 Triton omandab aktsiate enamusosaluse Ramuddenis IK Investment Partnersi käest

2018 Omandatakse Chevron, Ühendkuningriigi suurim liiklusohutusettevõte

2018 Omandatakse ViaSafe Sweden (NCC tütarettevõte), Norra Trafikksystemer AS ja Soome LKJ

2018 Avatakse üheksa uut rendipunkti Rootsis, Norras ja Soomes ning omandatakse kaks ettevõtet Soomes ning Rootsis

2019 Omandatakse Provia, E-Trafik ja Veiskiltkonsulenten

2019 Avatakse 6 uut rendipunkti Rootsis, Norras, Soomes ja Eestis

2019 Täitub kolm tähtsat verstaposti kontserni ajaloos: 600 töötajat, müügikäive ületab 1 miljard Rootsi krooni piiri ning teenindame üle 5000 unikaalse kliendi Rootsis, Norras, Soomes ja Eestis.

2020 Omandatakse BM Skilt AS

2021 Ramudden alustab tegevusega Kanadas.