Kasutame oma kodulehel küpsiseid, et tagada Teile parim kasutajakogemus. Jätkates siin kodulehel nõustute küpsiste kasutamistingimustega. Loe veel cookie policy

0

Turvaline töömaa

Turvalisus töömaadel ei ole kitsalt ehitusvaldkonna teema. See on ühiskondlik teema. Viimased 10 aastat ja rohkemgi oleme võtnud südameasjaks muuta teetöömaad turvalisemaks. Oleme valdkonna liidrid Rootsis ning tegutseme edukalt ka Norras, Soomes, Eestis ja Kanadas.

Alates 2008. aastast on ainuüksi Rootsis tööõnnetustes hukkunud üle 400 inimese. Aastas saab vigastada mitu tuhat. Kui paljusid neist õnnetustest oleks saanud ära hoida kehtivate nõuete parema järgimise ning turvaliste lahenduste kasutamisega? Milline on situatsioon täna töökeskondade ohutusvaldkonnas ja kuidas saaksime tulevikus õnnetusi vähendada?

Meie jaoks ei tähenda tööohutus üksnes hoolimist kellestki, kes teeb tööd hoones või elava liikluse ääres. Tahame laiendada ohutut ja turvalist keskkonda jalgratturitele, autojuhtidele, jalakäijatele, puuetega inimestele ja teistele, keda tööst tulenevalt võivad mõjutada või ohustada. See eeldab, et töökohtade ohutus ja juurdepääsetavus tuleks ehituse ja taristuprojektide kavandamise ja planeerimise varajases etapis kaasata ning hästi läbi mõelda. See omakorda nõuab ühiskonna otsustajatelt veelgi rohkem pingutusi ja koostööd.

Seetõttu töötame kõigi jaoks turvaliste töökohtade nimel – Work Zone Safety


/ Hans-Olov Blom, Ramudden kontserni juhatuse esimees
 
ramudden-workzonesafety.jpg