Meie teenused

Selleks, et teie saaksite keskenduda oma põhitegevusele, saame teile pakkuda liikluskorralduse ja töömaade ohutusalaseid teenuseid – aitame teid nõustamise, liiklusskeemide koostamisega, kooskõlastuste hankimistega, liikluskorraldus- ja töömaaohutusvahendite paigaldamise, hooldamise ja järelevalvega ning palju muuga.

Rendipunktid

Liikluskorraldus ja töömaade ohutusalased teenused

Loomulikult varustame teie töömaad sobivate ohutus- ja liikluskorraldusvahenditega, kuid võtame heameelega ka suurema vastutuse ohutuse planeerimisel, kohapealsete teenuste osutamisel ning ohutusalaste koolituste läbiviimisel. Meie poolt pakutavad lahendused hõlmavaid järgnevaid valdkondi.
 

Nõustamine

Ohutuse planeerimine ja kavandamine töömaal ja selle ümbruses, näiteks liiklusskeemide väljatöötamine ja abi kooskõlastuste taotlemisel.
 

Teenused

Ohutusega seotud teenused töötsoonis, näiteks liikluskorraldusvahendite paigaldamine, järelevalve ning liikluse reguleerimine.
 

Koolitused

Meie koolitusosakond vastutab selle eest, et meie enda töötajatel oleksid alati värskeimad teadmised ja et nad oleksid võimelised ka teie töötajatele vajalikku väljaõpet teostama.

Kuidas saame Sulle abiks olla?

Rendipunktid