Uudis

Muudatused Ramuddeni juhtkonnas

Hans-Olov Blom on nimetatud Work Zone Safety grupi uueks tegevjuhiks. Hans-Olovi vastutusalasse kuuluvad uues rollis ka AVS (Saksamaa ja Austria), Fero (Belgia ja Holland) ja Chevron (Ühendkuningriik) ning nende tütarettevõtted.

Hans-Olov Blom
"Mul on hea meel teha tihedamat koostööd AVS-i, Fero ja Chevroniga, et aidata arendada sarnast ettevõtlikkust ja meeskonnatööd, mis meil on Põhjamaades. Mul on hea meel jagada piiriüleselt parimaid tavasid ja tuua meie inimesi üksteisele lähemale. Meil on palju võimalusi ja me peame jätkama seda, mida oleme alati teinud – arendama oma tööstust edasi ning seadma oma kliendid ja inimesed esikohale.”
 
morten_finslo_2022.jpg
Morten Finslo
 
Morten Finslo asub Ramuddeni (Põhjamaade, Baltikumi ja Kanada) tegevjuhi kohale ning toetab Hans-Olovit rahvusvahelistes ärides.
 
"Mul on suur au arendada edasi Hans-Olovi pärandit, kuna ta võtab nüüd laiemapinnalise rolli. Ramudden on ainulaadne ettevõte parimate inimeste ja kolleegidega. Ma tahan, et kõik jagaksid samasugust rõõmu ja uhkust nagu mina igapäevaselt tööle tulles, tagades ühiselt kõikide inimeste turvalise kodutee.”
 

Küsimuste korral pöörduge otse Hans-Olovi või Morteni poole.

Hans-Olov Blom, hans-olov.blom@ramudden.se  
Morten Finslo, morten.finslo@ramudden.se