Smart Zone– Nutikas töömaa

Meie visiooniks on täielikult digitaalne töömaa, mida saab reaalajas jälgida olenemata Sinu asukohast. Oleme sinnapoole juba teel.

Meie visiooniks on reaalajas digitaalselt jälgitav töökoht, nn „digitaalne kaksik“.
Viimasel ajal liigubki areng digitaalselt ühendatud töökoha suunas. See suurendab ohutust ja parandab jätkusuutlikkust. Aga vähendab ka seisakuid ja kasvatab kulutõhusust. 
 
• Suurem ohutus – ühendatud töökoht annab meile võimaluse ennetavalt avastada turvariske ja tagada alati kõigi seadmete nõuetekohane töö.
 
Parem teenindus – saame pakkuda teile paremat teenindust, vähendades oma reageerimisaega häire korral. Teisisõnu, oleme kiiresti kohal, et ülevaatamist vajav seade töökorda seada.
 
Kulude vähendamine – kuna me kontrollime töökohtasid oma keskplatvormilt, meie „digitaalselt kaksikult“, saame me optimeerida kõigi seadmete järelevalvet teie jaoks kulutõhusal viisil.
 
• Keskendume jätkusuutlikkusele – kõiges, mida teeme, on meie tähelepanu keskmes jätkusuutlikkus. Ühendatud töökoht ei ole erand, pigem vastupidi. See aitab meil vältida tarbetut transporti ja annab töökoha seadmetele pikema eluea.
 
Aruandlus ja seire – tööprotsesside pideva parendamise oluline osa on aruandlus ja seire. Seejuures pöörame me erilist tähelepanu ohutusele ja jätkusuutlikkusele. Me kontrollime keskmist kiirust, seadme aku seisukorda ja vahejuhtumite esinemist, samuti ka CO2 heite vähenemise määra.
 
highway-4494907_1920 (1).jpg
 
 

Work Zone Safety

Alates 2020. aastast oleme osa suuremast grupist, kuhu kuulub ka ettevõte Highway Resource Solutions (HRS). HRS on teetöökohtade digitaalsete lahenduste liider. Tihe koostöö HRS-iga annab meile rohkem võimalusi digitaalse arengu juhtimiseks. Me investeerime ka edaspidi digitaalsetesse lahendustesse, et pakkuda teile turvalisemaid ja kulutõhusamaid teenuseid.
 

Sinu digitaalne töökoht

Juba täna saame teile pakkuda mitmeid tsentraalselt jälgitavaid lahendusi. On olemas nutikad akud, millega saab toita kiiruse jälgimise seadmeid, liiklejaid reaalajas teavitavaid elektroonilisi teabetahvleid ja -haagiseid ning foore ja märgutulesid. Arendamisel on süsteemid Intellitag, väljasõidu hoiatussüsteem ja Inntelitag SVEA barjäär.

Soovid lisainfot?

Võta ühendust meie lähima rendipunktiga ning räägime heameelega meie nutikatest ja digitaalsetest toodetest lähemalt.

Leia lähim rendipunkt