See on Ramudden

Loome teetööde, hoonete, rajatiste, raudteede ja muude taristuprojektide jaoks töömaaturvalisuse terviklahendusi. Kuid me teeme seda alati omal moel. Suure hoolega.

Hoolivus. Meie jaoks tähendab see sõna kõike.

Hoolime teist ja teie ohutusest ehitus-ja teetöödel. Hoolime kõikidest lapsevankriga, jalgrattaga, autoga või jalgsi liiklejatest. Kõigil inimestel on õigus turvalisele ja ohutule keskkonnale. Nii me seda näeme. Ja nii mõtleme me töötades ja lahendusi planeerides.

Meie ülesandeks on aidata omavalitsustel, ametiasutustel, töövõtjatel ja ehitusettevõtetel luua teedel ja ehitusobjektidel ning nende ümbruses saavutada ohutu keskkond, mis vastab kõikidele töö- ja liiklusohutuse nõuetele. Meid oma partneriks kaasates saate te turvaliselt keskenduda oma põhitegevusele – ehitamisele ja hooldamisele.

Oleme alati kättesaadavad ja töötame ööpäevaringselt, et teie igapäevaelu kulgeks tavapäraselt. Saate meie kontaktisikutega suhelda läbi meie rendipunktide võrgustiku. Koos töötame välja lahendused, mis vastavad teie vajadustele, nii suurtele, kui ka väikestele soovidele. Hoolime teist ja teie ohutusest.
 
Me hoolitseme selle eest, et saaksite ohutus- ja liikluskorraldusvahendid alati ja seal, kus te neid vajate. Me osutame teenuseid töömaadel ja viime teie töötajad kurssi ohutusalaste teadmistega. Samuti aitame ohutuks muuta avalikke kohti ja üritusi, kus liigub ja koguneb palju inimesi.
 
quote.png
Meie töö eesmärk on tagada, et teie ja kõik teised jõuaksid päeva alustades turvaliselt tööle ja kooli ning naaseksid päeva lõpus ohutult koju.
 
Hetkel tegutseme 80 erinevas asukohas Rootsis, Norras, Soomes, Eestis ja Taani. Ramudden Nordics & Baltics aastakäive on ligikaudu 2,4 miljardit Rootsi krooni ja meil on ligikaudu 1.100 töötajat.
Meie kogukonda ja meie tööviise läbib punase niidina see miski, mida me nimetame Ramuddeni vaimuks. Meie jaoks tähendab see seda, et me hoolime teist kui klientidest, seame esikohale töötajate tervise ja ohutuse ning oleme parimad selles, mida me teeme. Teie jaoks tähendab see liiklus- ja tööohutuse alal partnerit, kes teeb teie heaks alati paar lisasammu.
 

Meie väärtused - Oleme lähedased, teotahtelised ja hoolivad.

Ramudden läbi aastate

2005-2022

 • 2005

  Ramudden AB asutamisaasta.

 • 2009

  Laienemine Norra.

 • 2012

  Laienemine Soome.

 • 2014

  IK Investment Partners omandab enamusosaluse Ramuddenis.

 • 2016

  Laienemine Eestisse.

 • 2016

  Ramuddeni müügitulu ületab 500 miljonit Rootsi krooni, 200 töötajat ja 2000 klienti.

 • 2017

  Triton Partners omandab aktsiate enamusosaluse Ramuddenis IK Investment Partnersi käest.

 • 2018

  Omandatakse Chevron, Ühendkuningriigi suurim liiklusohutusettevõte.

 • 2019

  Täitub kolm tähtsat verstaposti kontserni ajaloos: 600 töötajat, müügikäive ületab 1 miljard Rootsi krooni piiri ning teenindame üle 5000 unikaalse kliendi Rootsis, Norras, Soomes ja Eestis.

 • 2020

  Ühinemine AVS´i (Saksamaa, Taani ja Läti), Fero (Belgia) ja Ramudden/Chevron´iga.

 • 2021

  Ramudden alustab tegevusega Kanadas.

 • 2022

  Laienemine Taani.

Leia lähim rendipunkt

Rendipunktid