Uudis

Ramudden ja Work Zone Safety Group omandavad Halleskog & Hansson AB

Ramudden ja Work Zone Safety Group on omandanud 100% Halleskog & Hansson AB aktsiatest, kes on üks Stockholmi piirkonna juhtivatest liikluskorralduse ettevõtetest. Halleskog & Hanssoni käive on suurusjärgus 45 miljonit Rootsi krooni.

Per Halleskog CEO Halleskog & Hansson, Peter Stridsberg CEO Ramudden, Joakim Hansson CFO Halleskog & Hansson, Hans-Olov Blom Ramuddeni kontserni tegevjuht.
“Meile avaldab muljet Halleskog & Hanssoni kasvuteekond ning nende tänane positsioon turul. Aktsiate omandamine ei anna meile mitte ainult võimalust tugevdada oma positsiooni Stockholmi piirkonnas, vaid lisab meie meeskonda ka väärt teadmisi ja kvaliteeti üle kogu riigi. Ettevõte on tuntud professionaalse teeninduse ja pädevuse poolest liikluskorralduse ja liiklusskeemide koostamise osas, "- ütleb Hans-Olov Blom, Ramudden kontserni asutaja ja tegevjuht.
 
Käesoleva tehingu mõjul laiendab Ramudden oma kohalolekut kokku 9 rendipunktini Stockholmi piirkonnas ja 44 rendipunktini Rootsis.
 
„Ootame Ramuddeni ja Work Zone Safety Groupi osaks saamist ning jätkuvat ühist kasvuteekonda. Ramudden jagab paljusid meie väärtusi, keskendudes kvaliteedile, jätkusuutlikkusele, ohutusele ja uuenduslikele lahendustele, seades kliendid alati esikohale, ”ütlevad Per Halleskog & Joakim Hansson, Halleskog & Hanssoni asutajad ja eestvedajad.
 
Halleskogi ja Hanssoni AB
Halleskog & Hansson on liikluskorraldusvahendite ja liiklusskeemide täisteenuse pakkuja, kes tegutseb peamiselt Stockholmi piirkonnas. Ettevõtte kontorid asuvad Vallentunas ja Solnas. https://www.halleskog-hansson.se/