Kasutame oma kodulehel küpsiseid, et tagada Teile parim kasutajakogemus. Jätkates siin kodulehel nõustute küpsiste kasutamistingimustega. Loe veel cookie policy

0

Ramudden ja Work Zone Safety Group omandavad Trafino Oy

Euroopa suurim ajutiste liiklus- ja ohutuslahenduste spetsialist Ramudden ja Work Zone Safety Group on omandanud 100% Soome juhtiva liikluskorraldusseadmete tarnija Trafino Oy aktsiatest.

"Oleme Trafinot tähelepanelikult jälginud alates 2012. aastast. Meeskond on teinud fantastilist tööd ja olnud lahutamatu osa Soome liikluskorraldusturu ja ohutusstandardite arendamisel. Jagame sama väärtusi ja keskendume järeleandmatult uuenduslike, turvaliste ja jätkusuutlike lahenduste pakkumisele, et rahuldada klientide vajadusi” ütleb Ramuddeni asutaja ja tegevjuht Hans-Olov Blom.

Tehingu mõjul tekkiva ettevõtte sünergia abil tegutseme edaspidi üheksas Soome linnas, enam kui 160 töötajaga.

"Meil on hea meel teha koostööd Ramuddeni ja Work Zone Safety Groupiga, et aidata meid meie pideval kasvuteel. Tugev digitaalsete toodete portfell, juurdepääs meie valdkonna suurimale rahvusvaheliste ekspertide võrgustikule ja pragmaatiline kultuur on meile muljet avaldanud ning ootame seda järgmist etappi Trafino jaoks” ütleb Trafino omanikud ja juhid Petter ja Robi Grönlund.

trafino2021.jpg

Trafino kohta
Trafino Oy asutati 1986. aastal ja Grönlundide perekond omandas selle 2002. aastal. Ettevõte on keskendunud liikluskorraldusvahendite müügile ning sellel on viimase kahe aastakümne jooksul üles ehitatud suur tarnijate ja klientide võrgustik. Peakontor asub Vantaal ja ettevõttes töötab 44 inimest.

Lisätietoja
> Ramudden Oy, Michael Wackström, CEO Region Finland & Baltics, p. 050 522 7291

trafino.png