Uudis

Ramudden OÜ pälvis Transpordiameti parima liikluskorraldaja tiitli

Transpordiamet tunnustas 25. aprillil traditsiooniliselt mulluseid parimaid koostööpartnereid, kellele anti üle graveeritud klaasmeened ja tänukirjad.

Parim liikluskorraldaja: Ramudden OÜ.
Ramudden on juhtiv ja innovaatiline ajutist liikluskorraldust teostav ettevõte, kelle eesmärk on saavutada ohutu liikluskeskkond ehitusobjektidel. Hea on tõdeda, et neid saab usaldada. Heaks näiteks on nende teostatud ajutine liikluskorraldus Pärnumaal Tallinna–Pärnu–Ikla Pärnu–Uulu 2+2 ehitusel. Head koostööd näitab, et Ramudden on alati kättesaadav ja reageerib kiiresti liikluskorralduse muutmise ettepanekutele. Lisaks esitavad nad sageli omapoolseid ettepanekuid ajutise liikluskorralduse täiustamiseks objektidel ning nende koostatud joonised on korrektsed ja arvestavad vajadusi. Hilisem liikluskorraldusvahendite hooldus objektil on heal tasemel.
 
Ramudden OÜ kollektiiv on väga tänulik selle auhinna ning tunnustuse eest, mille pälvisime nüüdseks juba 4.ndat korda. 
 
Lubame, et meie hoog ei raugu - jätkame turvaliseimate töömaade ja liikluskorralduslahenduste rajamisega ning anname oma parima valdkonna arengu ning innovatsiooni eestvedamisel - ikka selleks, et pakkuda veelgi turvalisemaid töökeskkondi kõige haavatavamates olukordades ja keskkondades töötavatele isikutele. Et kõik jõuaksid päeva lõpuks tervetena koju tagasi.
 
Pilt 1.jpg